Pozycjonowanie stron Łódź – skuteczne pozycjonowanie

Jak być numerem jeden na frazy lokalne w Łodzi?

Pozycjonowanie stron Łódź – skuteczne lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi

Wiele słyszy się o pozycjonowaniu i większość przedsiębiorców wie, że pozycjonowanie stron internetowych to ważny element marketingu. Jednak nie wszyscy wiedzą, jakie realne korzyści może przynieść im skuteczne pozycjonowanie SEO.

Warto wiedzieć, że jest wiele technik i elementów pozycjonowania stron. Mamy między innymi, pozycjonowanie lokalne. W moim przypadku, lokalną frazą, jest pozycjonowanie stron internetowych Łódź. W innym przypadku, może to być meble na wymiar Łódź itd.

Jaki jest cel pozycjonowania stron internetowych? – pozycjonowanie stron Łódź

Pozycjonowanie stron internetowych ma na celu podniesienie pozycji strony internetowej/sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania na najważniejsze dla danej branży frazy. Pierwsze miejsce na frazę „sushi Łódź” dla osoby, która prowadzi lokal z sushi w Łodzi, musi działać tak, aby generować klientów i wysokie zyski.

To, co trzeba wiedzieć o pozycjonowaniu, to fakt, że pozycjonowanie stron internetowych jest reklamą stałą. W przypadku kampanii płatnych takich jak te z wykorzystaniem Google Ads po zakończeniu płatności tracimy całą ich skuteczność. Efekty osiągnięte dzięki pozycjonowaniu będą działały przez długi czas. Tyczy się to tak samo, jesli chodzi o pozycjonowanie sklepów internetowych, jak i tradycyjnych stron usługowych. W wielu przypadkach, pozycję stracimy tylko wtedy, kiedy konkurencja poczyni ostre kroki, aby nas przebić. W innym przypadku, nawet po zakończeniu pozycjonowania twojej strony www, może ona nie spaść z pierwszej pozycji przez kilka miesięcy, a nawet lat.

Często zarzuca się, że pozycjonowanie stron internetowych to inwestycja, która zysk zacznie przynosić dopiero po latach. Fakty są nieco innego. Mimo, że faktycznie niektóre duże frazy generyczne, jak meble wymagają ogromne nakładu, tak lokalne pozycjonowanie stron www może przynieść efekt w postaci TOP1 nawet w ciągu dwóch miesięcy od zaczęcia współpracy! Lokalne SEO, dla mojego klienta zajmującego się serwisem ekspresów do kawy, a nawet dla mnie samego, to idealne rozwiązanie na tani ruch i świetnych klientów.

Pozycjonowanie w Google
Audyt SEO
Na czym polega pozycjonowanie strony
Ile kosztuje współpraca ze mną?

Pozycjonowanie strony internetowej – samemu czy przy pomocy specjalisty?

To nie magia, ale nauka, która wymaga wiedzy i doświadczenia, jednak nawet pozycjonowanie stron na własną rękę w oparciu o informacje uzyskane w internecie może przynieść wymierne korzyści. Jeśli chciałbyś spróbować własnych sił w zakresie pozycjonowania strony, kilka praktycznych porad możesz znaleźć tutaj – pozycjonowanie stron www. Warto też zaznaczyć, że nawet jeśli będziesz wiedział, jak się pozycjonuje stronę, to nie zrobisz tego za darmo. Pozycjonowanie stron internetowych Łódź, czy każdej innej to głównie odpowiednio opracowane i nasycone treści, oraz linki z innych portali, prowadzących do Twojej strony. Jeśli nie potrafisz pisać, będziesz musiał zlecić napisanie artykułów na zewnątrz, co swoje kosztuje. Za linki również będziesz musiał zapłacić.

Jeśli jednak wpisałeś w wyszukiwarce Google “pozycjonowanie stron internetowych Łódź” szukając kogoś doświadczonego w zakresie pozycjonowania strony ponieważ chcesz dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów – dobrze trafiłeś.

Każde pozycjonowanie strony jest lepsze niż żadne, ale najlepsze efekty można uzyskać często dzięki doświadczeniu osoby która zajmuje się tym na co dzień. Dlatego powinieneś skorzystać z usług specjalistów, którzy zrobią to za Ciebie. Więcej o SEO możesz przeczytać niżej.

Pozycjonowanie stron internetowych – dlaczego warto skorzystać z tej możliwości? Pozycjonowanie stron Łódź

Najważniejsze jest to, że pozycjonowanie stron to jedna z najskuteczniejszych form promocji. Daje przedsiębiorcom znacznie więcej niż tradycyjne środki reklamy. Oprócz tego, że zwiększy sprzedaż firmy, to jeszcze zwiększy świadomość marki.

Pozycjonowanie stron najlepiej sprawdza się w przypadku potencjalnych klientów, którzy już wiedzą, że czegoś potrzebują i muszą tylko dowiedzieć się, gdzie to kupić lub umówić się na wizytę u specjalisty. Takie osoby najczęściej skorzystają z usługi sklepu znajdującego się na jednym z pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwania.

Działania SEO – dla małych i średnich przedsiębiorstw

Dlatego skuteczne pozycjonowanie strony to takie, które wyniesie nas na jedną z pierwszych pozycji w danej frazie. W zależności od branży takie pozycjonowanie strony internetowej może być łatwiejsze lub trudniejsze, wszystko zależy od istniejącej konkurencji.

Na szczęście dzięki metodą takim jak pozycjonowanie lokalne czy pozycjonowanie stron www na frazy kluczowe z długim ogonem, często nawet niewielkie firmy mogą uszczknąć coś dla siebie.

Czym jest Search Engine Optimalization? – pozycjonowanie stron Łódź

Search engine optimization to optymalizacja stron www tak, aby były jak najbardziej przyjazne dla wyszukiwarek. Jest to zestaw działań, które wykonujemy na stronie i w kodzie źródłowym, które pozwolą robotowi lepiej zrozumieć, co zawiera strona i czym zajmuje się nasza firma. W skrócie chodzi o to, aby strona była bardziej czytelna i użyteczna dla Google.

Audyt SEO – pozycjonowanie stron Łódź

Musisz wiedzieć, że pozycjonowanie to przede wszystkim praca, która wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. To nie jest tak, że wiemy, gdzie kliknąć, robimy to i dzieje się magia. W naszej branży, jak w każdej innej, potrzeba czasu na stworzenie planu, zrobienie analityki, napisanie tekstów, które generują sprzedaż i są zgodne z zasadami SEO czy zdobywanie linków.

SEO jest integralną częścią projektowania stron internetowych i marketingu online. Wszystkie strony internetowe, które projektuję, są przyjazne SEO, jednak nie wystarczy mieć świetną stronę internetową. Strona musi przynosić odwiedzających, co najczęściej oznacza, że musi być dobrze wypozycjonowana w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie strony jest łatwiejsze w mniejszych miejscowościach – pozycjonowanie stron Łódź

Pozycjonowanie dla małego miasta zazwyczaj nie jest problemem, ale dla Łodzi już tak, ponieważ jest tam wiele firm konkurujących o te same słowa kluczowe. Dla małych wsi i miasteczek pozycjonowanie jest o wiele łatwiejsze i tańsze. Tylko kiedy warto to robić? Zastanów się, czy w Twojej miejscowości, ktoś wpisuje w Google, meble Sieradz, albo kebab Bochnia? Top 3 na te frazy można osiągnąć nawet opierając się tylko o content marketing, a to zdecydowanie zaprocentuje w nowych klientów.

Aby dowiedzieć się, co trzeba zrobić, jak to zrobić i ile to kosztuje, najpierw przeprowadzam audyt SEO strony klienta i sprawdzam, jak wyglądają strony konkurencji, na jakie słowa kluczowe się pozycjonują i czym wyróżniają się ich strony internetowe. Jeśli chcesz się dowiedzieć dokładnie, na czym polega pozycjonowanie lokalne, czy warto zadbać tam o widoczność Twojej strony, napisz lub zadzwoń do mnie, chętnie Ci pomogę. Pozycjonowaniem stron internetowych zajmuję się nie od dziś i znam się na rzeczy.

Audyt SEO jako wyznacznik dalszych działań – pozycjonowanie stron Łódź

Audyt SEO jest trochę jak biznesplan – pokazuje, co trzeba zrobić, jakie to da efekty, ile trzeba na to wydać. Na podstawie audytu określam działania dla SEO lokalnego, SEO firm z Łodzi lub innych miast. Określam również, czy pozycjonowanie lokalne ma sens, czy lepiej ugryźć większy kawałek chleba i zająć się pozycjonowaniem dla całego kraju. Ważne jest to, że profesjonalny audyt jasno pokazuje, co można zyskać na pozycjonowaniu strony www, na jakich słów kluczowych trzeba znaleźć się w Google i konkretnie jaka strategia SEO okaże się najskuteczniejsza w kontekście poprawy widoczności strony internetowej.

Dlaczego czasami warto postawić na pozycjonowanie lokalne? – Pozycjonowanie Łódź

Pozycjonowanie lokalne to dobry sposób na pozycjonowanie strony www w branży gdzie panuje duża konkurencja i potrzeba dużych środków aby wypromować się na główną frazę.

Pozycjonowanie lokalne jest też dobrym wyborem gdy ze względu na specyfikę świadczonych usług zależy nam na ściąganiu klientów z okolicy. Prowadząc niewielką pizzerie, nie musimy reklamować się o niej na całą Polskę, w takim przypadku skuteczniejszym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie lokalne.

Na czym polega pozycjonowanie strony i sklepów internetowych – pozycjonowanie stron Łódź

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że Google jest robotem. To nie jest człowiek, co oznacza, że nie może myśleć jak jeden z nas. To dlatego wiele osób patrzy na swoją stronę i mówi: „Mam najlepszą stronę na świecie, powinna być pierwsza”. Niestety nie jest to to, na co patrzy Google.

Aby Twoja strona pojawiała się na szczycie wyników wyszukiwania dla odpowiednich słów kluczowych, musisz zadbać o kilka rzeczy. Po pierwsze i najważniejsze treść na Twojej stronie musi być unikalna i najlepsza.

Pozycjonowanie Łódź – Przebij swoją lokalna konkurencję

Przez najlepsze rozumiem to, że powinna ona zawierać wszystkie informacje, które posiada Twoja konkurencja, podane w łatwiejszy do czytania sposób oraz powinna być aktualizowana o dodatkowe treści.

Jak być numerem jeden na frazy lokalne w Łodzi – pozycjonowanie stron Łódź i innych wybranych fraz kluczowych

Google szereguje mniej więcej w ten sposób – bierze 50 stron konkurujących na daną frazę i sprawdza, która strona ma najwięcej treści. Ta, której treść jest najlepsza nie tylko dla botów, ale przede wszystkim dla ludzi, zazwyczaj ląduje na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Oczywiście każdy może idealnie rozbudować tekst i Google ma problem.

Wtedy z pomocą przychodzą linki. Czym są linki? Wyobraź sobie, że linki to głosy na strony internetowe, a strony to kandydaci. Czy teraz rozumiesz? Jedyna różnica jest taka, że głos głosowi nierówny, gdyż to jakość linków jest tutaj najistotniejsza – jeden świetny link zmiecie całą resztę linków kiepskiej jakości.

Cena i Plan

Ile kosztuje pozycjonowanie stron u mnie? – pozycjonowanie stron internetowych Łódź

Trudno powiedzieć, jaki będzie Twój idealny budżet. W zależności od Twoich potrzeb, kierunku, tempa podejmowanych działań oraz efektywności, a także mojej obecności podczas całej tej pracy, koszty mogą być bardzo różne.
To jest to, co zawsze powtarzam moim klientom: zastanów się, jaka kwota będzie dla Ciebie odpowiednia, tak abyś mógł ją bez przeszkód przeznaczyć na pracę ze mną. Musi to być kwota, na którą spokojnie możesz sobie pozwolić, aby zainwestować w mój czas, a ja powiem Ci, co mogę za nią zrobić.
Copywriting
Od 25 zł
Za 1000 znaków ze spacją
Research
Analiza i dobór fraz kluczowych
Korekta
Tekst pisany zgodnie z SEO
Marketing
1000 zł
Za miesiąc
SEO – Pozycjonowanie
SEM – Google Ads, reklamy Facebook
Marketing internetowy
Plan rozwoju
Konsultacje

Ważny jest kontakt – pozycjonowanie stron Łódź

Pracuję z klientami, z którymi kontaktuję się raz w miesiącu, żeby omówić kilka prostych spraw, cel, kierunek i tyle.

Są firmy, z którymi jestem w nieustannym kontakcie, mam pełen wgląd we wszystkie działania, jeżdżę na spotkania co miesiąc, na kilkudniowe cykle, dzięki czemu mogę na bieżąco przyglądać się firmie, pomóc w wyborze najlepszego kierunku działania.

Pozycjonowania strony z lukaszsurma.pl

Jeśli chcesz ze mną współpracować, wyślij mi maila na adres biuro@lukaszsurma.pl i napisz, o co chodzi w Twojej firmie lub projekcie. Odpowiem Ci tak szybko jak to możliwe, jeśli uznam, że możemy zrobić coś razem, aby osiągnąć Twoje cele.

Długoterminowa współpraca lub jednorazowe usługi – pozycjonowanie na terenie Łodzi

Jeśli zależy Ci na długoterminowej współpracy, proponuję spotkanie osobiste lub online przez Skype albo telefon, abyśmy mogli omówić szczegóły naszej przyszłej współpracy.

Jeśli chcesz skorzystać z moich usług przy pojedynczym projekcie i już się poznaliśmy, to wystarczy, że porozmawiamy o szczegółach projektu drogą mailową.

Pozycjonowanie Łódź – Działaj z najlepszymi!

Dokładnie sprawdzę, konkurencje stron internetowych w Łodzi. Zobaczę, na jakich frazach kluczowych powinien oprzeć się Twój biznes lokalnie, a na jakich globalnie. Opowiem Ci, co zrobić jak zdobyć wyszukiwarkę google. Zerknę, jak pracuje twoja wizytówka Google i jak mogę zadbać o rozwój twojej firmy.

Content Marketing
Influencer marketing
E-mail marketing

Pozycjonowanie sklepów internetowych – Pozycjonowanie Łódź

Pozycjonując strony internetowe w wyszukiwarce Google, możemy nabrać przekonania, że najlepiej walczyć o najpopularniejsze słowa kluczowe – czyli najczęściej wyszukiwane frazy przez potencjalnych klientów. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest to najlepszym rozwiązaniem i czasami dużo bardziej wydajnym może być lokalne pozycjonowanie stron. Skuteczność pozycjonowania określa się nie na bazie fraz kluczowych w wynikach wyszukiwania Google, a po zapytania i klientach, którzy powinni napływać do Ciebie. Pamiętaj o tym.

Budżet a strategia pozycjonowanej firmy – Pozycjonowanie Łódź

Czynnikiem determinującym strategię według której sklepy internetowe powinny być pozycjonowane w wyszukiwarce Google jest stosunek budżetu do konkurencyjności frazy kluczowej.

Słowa kluczowe na pozycjonowanie których jest mniejsza konkurencja są stosunkowo łatwe do wywindowania twojej firmy w wynikach Google. Z drugiej strony im popularniejsza fraza tym więcej nowych klientów a co za tym idzie – większe zyski.

Proces pozycjonowania a optymalizacja techniczna – Pozycjonowanie Łódź

Jeśli miałbym wskazać jedną rzecz którą powinniśmy się zająć przed pozycjonowaniem stron z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych, wybrałbym optymalizację techniczną. W marketingu internetowym ważne jest by strona www spełniała zalecenia optymalizacyjne.

Nie jestem zwolennikiem walczenia o każdą milisekundę ładowania strony i chwalenia się, tym jak wyniki plasują się na tle konkurencji. Uważam, że od pewnego stopnia wyniki ładowania się strony przestają mieć realne znaczenie a czas przeznaczony na poprawę tego wyniku dużo lepiej poświęcić czemuś innemu, na przykład wartościowym tekstom.

Niemniej jednak, szybkie działanie strony jest niezwykle istotne i powinniśmy je zapewnić zarówno dla algorytmów Google jak i dla potrzeb klienta. Kompleksowy audyt powinien skupiać się na strukturze treści na stronie www, na tym jakie słowa kluczowe są używane ale także na szybkości ładowania się strony.

Marketing internetowy na rynku lokalnym – wizytówka Google. Pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi

Jeżeli potrzebujesz usług związanych z pozycjonowaniem stron w mieście Łódź lub na terenie województwa łódzkiego, nie mogłeś trafić lepiej! Nasza agencja SEO może Ci w tym pomóc! Naszym klientom oferujemy pomoc pod kątem pozycjonowania, zwiększenia popularności firmy, i zwiększenia liczby klientów. Pamiętaj, że odpowiednie działania marketingowe są w stanie znacząco poprawić widoczność witryny w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowania strony – Najlepsza inwestycja dla Twojej firmy

Inwestycja w pozycjonowanie własnej strony to bardzo często najlepszy sposób na zwiększenie sprzedaży, promocję własnej firmy oraz zwiększanie rozpoznawalności własnej marki. Jest to skuteczna metoda zarówno w przypadku firm koncentrujących swoją działalność w obszarze lokalnym jak i dla tych działających ogólnopolsko i międzynarodowo.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Wyślij zapytanie z formularza
Formularz kontaktowy
5/5 - (1 vote)