Pozycjonowanie stron Częstochowa

Pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa. Lokalne pozycjonowanie stron – skuteczne SEO

Pozycjonowanie stron internetowych to proces polegający na wykorzystaniu działań marketingowych w celu zwiększenia widoczności i popularności strony internetowej. Polega na umieszczeniu jej w czołówce wyników wyszukiwania Google, najlepiej na pierwszej stronie, ale obejmuje również wszystkie inne obszary jej promocji.

Pozycjonowanie stron i sklepów może być prowadzone w jednym lub w kilku obszarach, w zależności od tego, co chcemy osiągnąć. Przykładowo, lokalne pozycjonowanie strony internetowej może przynieść doskonałe rezultaty na rynku lokalnym (np. większa sprzedaż w mieście Częstochowa).

Co to jest pozycjonowanie? Pozycjonowanie sklepów internetowych w Częstochowie

Najogólniej rzecz ujmując, pozycjonowanie to zespół działań, dzięki którym Twoja strona internetowa staje się widoczna i popularna wśród internautów. Pomaga zwiększyć liczbę klientów i sprzedaż, dzięki czemu możesz rozwijać swoją markę na rynku. Im wyższa pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google, tym więcej osób będzie ją odwiedzać i zostanie Twoimi klientami.

tt
Czym jest pozycjonowanie SEO?
Pozycjonowanie stron Częstochowa oraz pozycjonowanie sklepów internetowych
Audyt – analiza strony internetowej, branży oraz słów kluczowych
Ile kosztuje współpraca ze mną?

Czym jest pozycjonowanie SEO? Agencja SEO i jej działanie

Wyszukiwarki internetowe wykorzystują wiele różnych czynników, aby określić, które strony są przydatne dla ich użytkowników i zasługują na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) to proces, który pomaga Twojej stronie osiągnąć ten cel.

Pozycjonowanie SEO polega na udoskonaleniu wszystkich elementów Twojej strony internetowej, tak aby spełniając wszystkie wymagania stawiane witrynom wysokiej jakości, stała się ona popularna wśród internautów na całym świecie. Jeśli prowadzisz sklep internetowy z dostawą na terenie całej Polski, to promocja ogólnopolska może okazać się dla Ciebie niezbędna! Jeśli zaś skupiasz się na rynku Twojego miasta, skupię się na pozycjonowaniu lokalnym, które w tym przypadku jest zdecydowanie rozsądniejszym rozwiązaniem.

Pozycjonowanie stron www
Audyt SEO, budowa strony, pozyskiwanie linków

Pozycjonowanie stron Częstochowa oraz pozycjonowanie sklepów internetowych

Doskonale wiem, że każda firma jest inna i wymaga innego podejścia do tego, co robię. Dlatego każdy projekt dokładnie analizuję – rynek i branżę, w której działa Twoja firma. Dzięki temu jestem w stanie stworzyć skuteczną strategię, która pozwoli Ci w krótkim czasie wspiąć się na nowe wyżyny.

SEO (Search Engine Optimization) to zespół działań mających na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Chodzi o pozyskanie ruchu na Twoją stronę internetową z naturalnych wyników wyszukiwania w Google dla konkretnych zapytań.

Co składa się na optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek Google?

Usługi SEO dzielą się na:

  • audyt SEO stron internetowych i konkurencji,
  • analizę i tworzenie strategii pozycjonowania (dobór słów kluczowych, architektura strony),
  • pisanie treści,
  • link building (pozyskiwanie linków prowadzących do Twojej strony www).

Moje doświadczenie z SEO pomoże Ci zdobyć nowych klientów i zarabiać więcej. Przeprowadzę audyt strony internetowej, a jeśli jeszcze jej nie masz, porozmawiamy, jaką stronę www dla Ciebie stworzyć. Zajmę się analizą i tworzeniem całej strategii pozycjonowania. Przygotuję odpowiednie treści i zajmę się pozyskiwaniem linków prowadzących do Twojej strony. Podejmę się także innych działań, które pomogą Ci rozwijać firmę i czerpać z niej korzyści.

Audyt – analiza strony internetowej, branży oraz słów kluczowych

Pozycjonowanie w Internecie to świetny sposób na dotarcie do nowych klientów i usprawnienie swojej działalności.

Jednak pozycjonowanie stron wcale nie jest łatwe. Jeśli nigdy wcześniej nie zajmowałeś się SEO, to zapewne odwiedziłeś kilkadziesiąt firm i agencji oferujących usługi SEO. Otrzymasz od nich wiele różnych ofert. Z pewnością jest wśród nich również kilka takich, które obiecują Ci pierwsze pozycje w wyszukiwarce Google na wybrane słowa w ciągu 4 tygodni. Jeśli tak, to bądź bardzo ostrożny i nie ufaj takiej agencji SEO!

Jednym z najważniejszych elementów, jeszcze przed rozpoczęciem działań SEO, jest wykonanie odpowiedniego audytu i analizy swojej strony www (jeśli już istnieje), konkurencji oraz całej branży.

Kolejnym bardzo ważnym elementem są słowa kluczowe. Często spotykam się z tym, że agencje wychodzą z propozycją słów kluczowych, które nie mają żadnego wolumenu wyszukiwania w miesiącu, a to dla nich chwila, by wypozycjonować je do top 1. Dla klienta to strata pieniędzy. Słowa kluczowe, które muszą być wybrane dla strony www, to takie, które generują ruch. Jednak koniecznie musi to być ruch od klientów, którzy mają zamiar coś kupić. Przykładowo, jeśli Twoja strona będzie w top 1 dla frazy „jak położyć kostkę brukową na podjeździe”, to raczej nie będzie generować pieniędzy, ale fraza „montaż kostki brukowej Częstochowa” już jak najbardziej!

Cena i Plan

Pozycjonowanie Częstochowa. Ile kosztuje współpraca ze mną?

Każda firma ma inne podejście do prowadzenia biznesu. Ja zawsze pracuję z klientem nad aspektami marketingowymi i sprzedażowymi, abyśmy mogli znaleźć najlepszy kierunek i najskuteczniejsze metody promocji. Pierwszą rzeczą jest określenie zakresu prac. Trudno powiedzieć, jaki budżet będzie idealny. W zależności od potrzeb, kierunku rozwoju, tempa działań oraz założeń i efektywności, a także mojej obecności podczas całej tej pracy, koszty mogą być bardzo różne. Zawsze powtarzam moim klientom: przeanalizujcie, jaka kwota będzie dla Was odpowiednia, tak abyście mogli bez przeszkód przeznaczyć ją na współpracę ze mną. Musi to być kwota, na którą spokojnie możesz sobie pozwolić, aby zainwestować w mój czas, a ja powiem Ci, co mogę dla Ciebie zrobić, wykorzystując taki budżet.

Jako właściciel agencji i konsultant pracuję zdalnie z wieloma różnymi klientami. Niektórzy z nich są w mojej okolicy, inni na drugim końcu Polski, a jeszcze inni za granicą. Pracuję w ten sposób, bo mam trudną pracę: muszę być w stanie spędzać czas z klientem, jego firmą i produktami. W ten sposób poznaję ich na tyle dobrze, że mogę zaproponować skuteczne rozwiązania, które naprawdę pomogą w ich rozwoju i poprawią widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych. Zajmuję się nie tylko tworzeniem planów marketingowych, ale również ich realizacją. W wielu przypadkach przejmuję poszczególne projekty i realizuję je z moim zespołem. Ważne jest, abyśmy się dobrze rozumieli, abyśmy sobie ufali, abyśmy dobrze się czuli we współpracy – w przeciwnym razie nie będzie ona efektywna, a Ty zmarnujesz swoje pieniądze. Dowiedz się więcej o moich usługach i sposobie działania. Zajrzyj do działu marketing na mojej stronie.

Copywriting
Od 25 zł
Za 1000 znaków ze spacją
Research
Analiza i dobór fraz kluczowych
Korekta
Tekst pisany zgodnie z SEO
Marketing
1000 zł
Za miesiąc
SEO – Pozycjonowanie
SEM – Google Ads, reklamy Facebook
Marketing internetowy
Plan rozwoju
Konsultacje
Content Marketing
Influencer marketing
E-mail marketing
Wyślij zapytanie z formularza
Formularz kontaktowy
Oceń ten artykuł