Pozycjonowanie stron internetowych Kraków

Jak być numerem jeden na frazy lokalne w Krakowie?

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Kraków

W dzisiejszych czasach internet jest największa potęgą reklamową. Firmy w nim nieistniejące praktycznie nie mają szans na rynku, a na pewno nie mają szans na szybki rozwój. Odpowiednio dobrana reklama, social media i pozycjonowanie strony internetowej w Google mogą w kilka chwil podnieść liczbę klientów kilkukrotnie i zapewnić większą sprzedaż!

Pozycjonowanie stron www, czy też pozycjonowanie stron kraków, jesli mowa o lokalnych frazach ma za zadanie podnieść Twoją stronę w wynikach wyszukiwania na interesujące Cię frazy. Pierwsze miejsce na frazę „garnitury Kraków” dla osoby, która sprzedaje garnitury na miarę w Krakowie, musi generować klientów i spore zyski. Co ważne, jest to reklama trwała, nie tak jak w przypadku płatnych kampanii, w przypadku których po zakończeniu opłacania tracimy całą jej efektywność. Wypracowane pozycjonowaniem wyniki będą działały przez długi czas. Jeśli konkurencja nic nie będzie robić, możesz bez żadnych kosztów pozyskiwać nowych klientów przez naprawdę wiele miesięcy!

Pozycjonowanie Kraków – Agencja SEO, czy freelancer. A może?

Na wstępnie chcę zaznaczyć, że nie jestem freelancerem. Trudno też moja firmę określić jako agencja seo. W rzeczywistości jesteśmy grupą specjalistów skupiających się na marketingu internetowym. Zajmujemy się Pozycjonowaniem sklepów internetowych, tradycyjnych stron usługowych, płatnymi kampaniami Google Ads, social mediami, a także Copywritingiem.

dd
Pozycjonowanie stron Kraków oraz pozycjonowanie sklepów internetowych
Na czym polega pozycjonowanie strony i sklepów internetowych? Jak być numerem jeden na frazy lokalne w Krakowie?
Audyt strony internetowej w Krakowie – analiza strony internetowej, branży oraz słów kluczowych
ll
Zrobienie strony internetowej na pozycjonowanie lokalne w Krakowie i globalne w całej Polsce
Optymalizacja strony internetowej Kraków – pozycjonowanie Kraków
dd
Pozyskiwanie linków – link building Kraków. Zaplecza, sponsorki, artykuły sponsorowane
Bezpłatna wycena marketingu internetowego i przy pozycjonowaniu stron www

Pozycjonowanie stron Kraków oraz pozycjonowanie sklepów internetowych

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google? Skuteczne pozycjonowanie stron dzieli się na kilka działań SEO.

Usługi pozycjonowania dzielą się na:

  • audyt SEO stron internetowych oraz konkurencji,
  • analiza i stworzenie strategii pozycjonowania (dobór słów kluczowych, architektura strony),
  • pisanie treści,
  • link building (pozyskiwanie linków prowadzących do Twojej strony).

Można napisać, że powyżej są wymienione najważniejsze czynniki, jeśli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych. W praktyce jest ich jeszcze kilka, a te powyższe dzielą się na mniejsze elementy. Musisz wiedzieć, że pozycjonowanie to przede wszystkim praca wymagająca sporego czasu. To nie jest tak, że my wiemy, gdzie kliknąć, robimy to i dzieje się magia. W naszej branży, jak w każdej innej, potrzeba czasu na stworzenie planu, zrobienie analityki, pisanie tekstów generujących sprzedaż i zgodnych z zasadami SEO czy pozyskiwanie linków.

Dodatkowo pozycjonowanie tradycyjnych stron www nieco różni się od pozycjonowania, którego wymaga sklep internetowy. Sklepy są zwykle znacznie bardziej rozbudowane, jest tam więcej prac analitycznych, a często sporo rzeczy do poprawienia z technicznego punktu widzenia.

Dodatkowo istotnym elementem jest to, czy strona będzie pozycjonowana na lokalne frazy, na przykład w Krakowie, czy są to frazy ogólnopolskie. Każdy z powyższych elementów wpływa na koszty pozycjonowania. Przykładowo w mojej branży, fraza lokalna jest pozycjonowanie stron kraków, po której mogłeś znaleźć moją stronę, a dzięki której, stale przybywa mi nowych klientów.

Pozycjonowanie stron w Krakowie, czyli tzw. pozycjonowanie lokalne, jest zwykle najtańsze. Oczywiście, w Krakowie będzie droższe niż na przykład w Niepołomicach, jednak znacznie tańsze niż na frazy ogólnopolskie. Związane jest to z konkurencją. W przypadku fraz lokalnych mamy znacznie mniejszą konkurencję.

Warto dodać, że sam ruch to nie wszystko. Istotna jest także optymalizacja współczynnika konwersji, aby doprowadzony ruch za pośrednictwem kanału SEO, SEM, czy z social mediów, skorzystał z usług lub zakupił coś w Twoim sklepie internetowym

Pozycjonowanie stron www
Audyt SEO, budowa strony, pozyskiwanie linków

Na czym polega pozycjonowanie strony i sklepów internetowych? Jak być numerem jeden na frazy lokalne w Krakowie?

Aby Twoja strona pojawiła się na samej górze w wynikach wyszukiwania na istotne słowa kluczowe czy frazy kluczowe, dzięki którym pozyskanie nowych klientów będzie możliwe, musisz zadbać o kilka rzeczy. Przede wszystkim treści na stronie muszą być unikalne i najlepsze. Przez najlepsze mam na myśli to, żeby miały wszystkie te informacje, jakie ma konkurencja, podane w prostszy w odbiorze sposób oraz były one uaktualnione o dodatkowe treści.

Częstą taktyką nieuczciwych agencji SEO jest wybór słów kluczowych, które łatwo wbić w topy, ale w rzeczywistości nie ściągną one żadnego ruchu na Twoją stronę. Współpracując ze mną, razem określimy, na jakie wybrane słowa kluczowe będzie pozycjonowania stron w Krakowie lub w całej Polsce.

Google klasyfikuje mniej więcej w taki sposób. Bierze 50 stron walczących o daną frazę i sprawdza, która strona ma najbardziej rozbudowane treści. Ta, której treści są najlepsze nie tylko dla botów, ale przede wszystkim dla ludzi, zwykle trafia na pierwszą pozycję wyszukiwarki Google. Oczywiście, każdy może rozbudować sobie perfekcyjnie tekst, wtedy Google ma problem.

Wtedy wkraczają linki. Czym one są? Wyobraź sobie, że linki są głosami na strony, a strony są kandydatami. Teraz rozumiesz? Różnicą jest tylko fakt, że głos głosowi nierówny, ponieważ jakość linków jest niezwykle istotne. Jeden dobry link może być lepszy niż milion innych.

Pozycjonowanie stron w Krakowie będzie stosunkowo proste. Jest niewiele branż, w których jest naprawdę duża konkurencja na frazy lokalne. Ja mam trochę gorzej, na takie frazy jak „Kraków pozycjonowanie” czy „skuteczne pozycjonowanie Kraków” walczy cała masa, ba! rzesza, agencji SEO, co znacznie utrudnia mi pracę. Jednak skoro trafiłeś tutaj, musiało mi się udać 🙂

Nieco mniej kosztuje pozycjonowanie stron lokalne od tego na całą Polskę. Jak wspomniałem, wiąże się to głównie z konkurencją, ale także ze znacznie mniejszą liczbą interesujących słów kluczowych. Dlatego takie pozycjonowanie można zrobić w naprawdę korzystnych cenach.

Audyt strony internetowej w Krakowie – analiza strony internetowej, branży oraz słów kluczowych

Aby dowiedzieć się, co jest do zrobienia, jak to zrobić i ile to kosztuje, w pierwszej kolejności wykonuję audyt SEO strony internetowej klienta oraz sprawdzam, jak wyglądają strony konkurencji, na jakie słowa kluczowe się pozycjonują i czym wyróżniają się ich strony www.

Audyt SEO jest trochę jak biznesplan – pokazuje, co jest do zrobienia, jakie da to efekty, ile trzeba na to wydać. Na podstawie audytu określam działania na pozycjonowanie stron lokalne, pozycjonowanie firm z Krakowa czy innego miasta. Określam także, czy pozycjonowanie lokalne ma sens, czy dużo lepiej jest ugryźć większy kawałek chleba i zająć się pozycjonowaniem na całą Polskę, czy lepiej skupić się jak ja, na pozycjonowanie stron www kraków.

Zrobienie strony internetowej na pozycjonowanie lokalne w Krakowie i globalne w całej Polsce

Pozycjonowanie lokalne wymaga odpowiednio przygotowanej strony. W innym przypadku może dojść do tzw. kanibalizacji. W zależności od tego, jaka lokalizacja do pozycjonowania stron Cię interesuje, architektura powinna się nieco różnić. W przypadku takich miast jak Warszawa warto także o pozycjonowanie osobnych dzielnic lub części miasta. Podobnie ma Kraków. Pozycjonowanie stron w tym miejscu warto poszerzyć o miasta graniczące, np. Niepołomice, a nawet Wieliczkę, która jest nieopodal.

W przypadku pozycjonowania lokalnego trzeba poznać dokładnie potrzeby klientów i Twoje możliwości realizacyjne. Na terenie Krakowa i okolic jest wielu potencjalnych klientów, którzy będą chcieli skorzystać z Twoich usług. Tyczy się to pozycjonowanie sklepu internetowego, jak i stronę internetową z usługami.

Cena i Plan

Ile kosztuje współpraca ze mną? Skuteczne pozycjonowanie stron Kraków

 

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje pozycjonowanie stron. To normalne. Trudno jednak jednoznacznie powiedzieć, jaki budżet będzie idealnym rozwiązaniem, aby zwiększyć widoczność strony internetowej. W zależności od potrzeb, kierunku rozwoju, szybkości działań i założeń oraz efektywności, a także mojej obecności podczas wszystkich tych prac, koszty mogą być bardzo różne.

Ja zawsze mówię tak swoim klientom: zastanów się, jaka kwota będzie dla Ciebie odpowiednia, abyś mógł bez przeszkód i obaw wydać ją na współprace ze mną. Musi to być kwota, którą spokojnie może sobie pozwolić na zainwestowanie w mój czas, a ja powiem Ci, co za to mogę dla Ciebie zrobić. Warto jednak pamiętać, że pozycjonowanie kraków, czyli lokalne pozycjonowanie stron będzie zawsze tańsze, od ogólnopolskiego.

Skuteczne pozycjonowanie strony www, a wyszukiwarka Google.

Współpracuje z klientami, z którymi kontaktuje się raz na miesiąc w celu omówieniu kilku prostych zagadnień, celu i kierunku działania i tyle. Są też firmy, z którymi jestem w ciągłym kontakcie, mam pełny wgląd we wszystkie działania, każdego miesiąca jeżdżę na spotkania, na kilkudniowe cykle, aby móc na miejscu zrozumieć firmę, pomóc w jej pracy i wybrać najlepszy sposób działania. Więcej o tym jak działam, znajdziesz w zakładce poświęconej marketingowi.

Agencja Seo Kraków, czy niemal jakakolwiek inna Agencja z zakresu SEO bardzo rzadko kontaktuje się z klientem, czy nawet odwiedza go. Współpracując ze mną, będziemy w stałym kontakcie podczas pozycjonowania stron internetowych! Mogę także prowadzić dla Ciebie kampanie google ads, zając się Twoją stroną Google Moja Firma, czyli tak zwana wizytówka Google, a także prowadzić Twoje sklepy internetowe! Dodatkowo poprowadzę profile w mediach społecznościowych Twojej firmy!

Copywriting
Od 25 zł
Za 1000 znaków ze spacją
Research
Analiza i dobór fraz kluczowych
Korekta
Tekst pisany zgodnie z SEO
Marketing
1000 zł
Za miesiąc
SEO – Pozycjonowanie
SEM – Google Ads, reklamy Facebook
Marketing internetowy
Plan rozwoju
Konsultacje

Optymalizacja strony internetowej Kraków – pozycjonowanie Kraków

SEO, pozycjonowanie, reklamowanie strony czy jakkolwiek to nazwać, to złożony proces, który zawsze zaczyna się od audytu, a następnie od optymalizacji strony pod kątem SEO. Nie ważne, czy jest to e-commerce, zwykła strona internetowa typu wizytówki, czy rozbudowana strona usługowa dla medycyny. Aby zająć wysokie pozycje i zadbać o to, aby wyszukiwarki Google pokazywały Twoją stronę na jak najwięcej fraz, trzeba zacząć od jej optymalizacji.

Skuteczne SEO i efekty pozycjonowania – Kiedy SEO Kraków zacznie działać?

Pozycja strony może wzrosnąć bardzo szybko, nawet w przeciągu jednego miesiąca, a czasem potrzeba 6, czy 12 miesięcy, aby na Twojej stronie pojawił się ruch. Wiele zależy od Twojego biznesu, od branży w jakiej działasz, od tego jak duża jest konkurencja i co sami robią, aby zając wyższe pozycje. Zerknij niżej i sprawdź co zrobiłem swoim klientom i czy Ty byłbyś zadowolony z takich efektów mojej pracy.

Content Marketing
Influencer marketing
E-mail marketing

Pozyskiwanie linków – link building Kraków. Zaplecza, sponsorki, artykuły sponsorowane – proces pozycjonowania strony

Proces pozycjonowania to dzieli się na on site i off site. On site to wszystkie rzeczy odpowiadające za widoczność strony, które wykonuje się bezpośrednio na stronie. Off site to wszystkie działania poza obrębem Twojej strony internetowej. A głównym z nich jest tzw. link building, czyli pozyskiwanie linków zewnętrznych prowadzących do Twojej strony.

Są one obowiązkowe, aby poprawić widoczność strony. Warto wiedzieć, że linki są elementem, który pozwala zdobyć przewagę nad konkurencją. W przypadku pozycjonowania lokalnego linkowanie jest nieco tańsze, ze względu na znacznie mniejszą konkurencję.

Bezpłatna wycena marketingu internetowego i przy pozycjonowaniu stron www – Seo Kraków. Pozycjonowanie lokalne

Każda firma proponuję bezpłatną wycenę. Dostarczają PDF-y mające po 50 stron, z których nic nie wynika, poza kosztami do comiesięcznego uregulowania. Wycena powinna opierać się na faktach, powinna mieć znamię nawet pobieżnego audytu, pokazującego, na czym opiera się zakres prac w zakresie pozycjonowania stron w Krakowie.

Każda strona internetowa w każdej branży w każdym miejscu – nie ważne, czy mowa o mieście Kraków, Warszawa, czy w zakresie pozycjonowania na całą Polskę – SEO musi być zawsze rozpatrywane indywidualnie, bo tylko takie podejście gwarantuje efekty (takie jak m.in. wzrost widoczności strony w wynikach wyszukiwania oraz, w konsekwencji, pozyskanie nowych klientów)!

Dlaczego nie jestem zwykłą agencją SEO? Ponieważ zawsze daję efekty. Marketing internetowy to coś, na czym dobrze się znam. Zapytaj moich klientów. Jeśli jesteś z Krakowa – napisz. Podam Ci adres, żebyś mógł sam jechać do moich klientów i zapytać o efekty, jakie przynosi współpraca ze mną.

W przypadku pozycjonowania lokalnego, warto co nieco wspomnieć o Google maps. Pozycjonowanie w Google maps to, świetne rozwiązanie w wielu przypadkach. Pozwala często dotrzeć do potencjalnych klientów z okolic nawet 50 km. W zakresie pozycjonowania lokalnego, możemy także wykonać dla Ciebie wszystkie prace związane z Google Maps. Jest to dobre rozwiązanie nie tylko, kiedy pozycjonujemy strony z usługami, ale także w przypadku sklepów internetowych. Wszystkie działania skupiają się na jednym, jak dotrzeć najszybciej i najtaniej, do największej grupy docelowej.

Napisz do mnie o ofertę pozycjonowania. Gwarantuję, nie zawiedziesz się.

Współpraca z firmą BANAT – pozycjonowaniem stron internetowych

Hydroserwis, lub raczej firma BANAT, to przedsiębiorstwo, z którym zacząłem współpracę w momencie założenia firmy. Od tego momentu cały czas działamy razem, osiągając wspólnie coraz większe sukcesy. Co dokładnie robię dla tej firmy, jak wyglądają te działania i, co najważniejsze, jakie są tego wszystkiego efekty?

Moja współpraca z firmą BANAT jest wielostopniowa i biorę udział w wielu istotnych obszarach tej firmy. Jednak główną częścią, którą się zajmuję, jest marketing internetowy, pozycjonowanie strony internetowej, budowanie marki, prowadzenie social mediów, kreowanie nowych kierunków rozwoju firmy, analiza rynku i doradztwo w wielu innych aspektach.

Współpraca z firmą Kamienie Dekoracyjne

Współpraca z firmą KEDARIX

Wyślij zapytanie z formularza
Formularz kontaktowy
4.9/5 - (324 votes)