Pozycjonowanie stron Rzeszów

Pozycjonowanie stron internetowych i sklepów internetowych w Rzeszowie

Marketing jest wykorzystywany do tworzenia, utrzymywania i zaspokajania potrzeb klienta. Mając klienta w centrum działań, można stwierdzić, że marketing jest jednym z głównych elementów zarządzania przedsiębiorstwem – drugim jest innowacja.

Dlaczego potrzebuję strony internetowej? – to pytanie zadają sobie ludzie, którzy właśnie założyli firmę lub chcą ją rozwinąć. Odpowiedź jest oczywista: reklama i pozyskiwanie klientów. Stronę internetową można porównać do sklepu, w którym wystawia się produkty, a ludzie przychodzą i je kupują. Za pośrednictwem strony internetowej można również sprzedawać swoje produkty. Ważne jest, aby oferować unikalne produkty, usługi lub informacje na swojej stronie internetowej, dzięki czemu można szybko przyciągnąć nowych klientów do swojej firmy.

Dlaczego nie jestem zwykłą agencją SEO? Ponieważ zawsze daję efekty. Możesz zapytać moich klientów. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować – napisz. Podam Ci adres, żebyś mógł sam jechać lub zadzwonić do moich klientów i zapytać o efekty, jakie przynosi współpraca ze mną.

Pozycjonowanie stron internetowych. Jak być numerem jeden na frazy lokalne w Rzeszowie?
Na czym polega pozycjonowanie stron www? Jakie działania podejmuję? Audyt strony internetowej Rzeszów
Na czym polega pozycjonowanie strony dzięki link building?
Ile kosztuje współpraca ze mną?
Bezpłatna wycena marketingu internetowego i przy pozycjonowaniu stron www
tt
Czego możesz ode mnie oczekiwać?

Pozycjonowanie stron internetowych. Jak być numerem jeden na frazy lokalne w Rzeszowie?

Jestem specjalistą SEO z doświadczeniem w pozycjonowaniu Rzeszowa, Krakowa i innych miast. Od lat pomagam firmom z Rzeszowa i innych miast Polski w realizacji skutecznych działań marketingowych w Internecie.

Specjalizuję się w pozycjonowaniu stron internetowych w Rzeszowie oraz na terenie całego kraju. Należę do grona osób, które specjalizują się w SEO lokalnym (local SEO) – jestem w stanie wypozycjonować Twoją firmę dla wybranych miast, w tym dla Rzeszowa.

Pozycjonowanie firm z miasta Rzeszów to zadanie wymagające wiedzy i doświadczenia, ale także sporej kreatywności, a przede wszystkim znajomości rynku, jego trendów i intencji klientów.

Ciężko pracowałem nad tym, abyś otrzymał wysokiej jakości usługi w zakresie lokalnego SEO, niezależnie od tego, czy szukasz firmy SEO w Rzeszowie, czy z innego miasta.

Wiem, jak pozycjonować stronę z Rzeszowa lub innego miasta, aby była odwiedzana przez potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. Efekty mojej pracy to zwiększenie sprzedaży, wzrost popularności wśród klientów, rozpoznawalność w Internecie oraz wzrost zysków dzięki pozycjonowaniu stron na wybrane zapytania.

Pozycjonowanie stron www
Audyt SEO, budowa strony, pozyskiwanie linków

Na czym polega pozycjonowanie stron www? Jakie działania podejmuję? Audyt strony internetowej Rzeszów

Jeśli masz firmę w Rzeszowie i chcesz dotrzeć do większej liczby klientów w tym mieście, chętnie pomogę.

Pozycjonowanie Rzeszów – co się na nie składa? Aby dowiedzieć się, co trzeba zrobić, jak to zrobić i ile to kosztuje, najpierw przeprowadzam audyt SEO strony klienta i sprawdzam, jak wyglądają strony konkurencji, na jakie słowa kluczowe pozycjonują się w rankingach i co wyróżnia ich strony.

Audyt SEO jest trochę jak biznesplan – pokazuje, co trzeba zrobić, jakie to da efekty, ile trzeba na to wydać. Na podstawie audytu określam działania dla SEO lokalnego, SEO firm z Rzeszowa lub innych miast. Określam również, czy pozycjonowanie lokalne ma sens, czy musimy skupić się jednak na pozycjonowaniu na całą Polskę.

Pierwszym krokiem jest analiza słów kluczowych, które są już pozycjonowane przez stronę, aby uniknąć ich powtórzenia (chyba, że aktualna pozycja jest zbyt niska).

Drugim krokiem jest znalezienie nowych słów i fraz kluczowych, które powinny być pozycjonowane. Po przeanalizowaniu konkurencji i potencjału witryny określamy ich liczbę i trudność. Analiza słów kluczowych obejmuje:

  • znalezienie słów, które opisują Twoją firmę,
  • określenie najczęściej wyszukiwanych fraz, które powinny być brane pod uwagę,
  • określenie łatwości pozycjonowania na daną frazę za pomocą narzędzi takich jak Google AdWords Keyword Planner czy Semstorm.

Następnie przystępuję do przygotowania tekstów dla każdej strony, na której pozycjonowane są słowa kluczowe. Każda strona powinna być przygotowana z inną frazą docelową. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz konkurował sam ze sobą na dane słowo lub frazę. Wpłynie to negatywnie na pozycjonowanie, ponieważ nie ma różnorodności fraz.

Na czym polega pozycjonowanie strony dzięki link building?

Celem pozycjonowania jest zwiększenie widoczności strony internetowej oraz domeny, a także podniesienie jej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Na proces ten składa się szereg działań podzielonych na on site i off site. On site to wszystkie działania odpowiedzialne za widoczność strony internetowej, które wykonywane są bezpośrednio na stronie. Off site to wszystkie działania poza granicami Twojej strony internetowej. Głównym z nich jest link building, czyli pozyskiwanie linków zewnętrznych prowadzących do Twojej strony.

Są one obowiązkowe, aby poprawić widoczność strony internetowej. Warto wiedzieć, że linki są elementem, który pozwala na zdobycie przewagi nad konkurencją. W przypadku pozycjonowania lokalnego linkowanie jest nieco tańsze, a to ze względu na znacznie mniejszą konkurencję.

Cena i Plan

Ile kosztuje współpraca ze mną?

Muszę przyznać, że wielu firm jeszcze nie znam, a być może w ogóle nie miałem możliwości zetknięcia się z ich produktami. Szczególnie w takich przypadkach trudno jest mi powiedzieć, jaki budżet będzie idealny. W zależności od potrzeb, kierunku rozwoju, tempa działań oraz założeń i efektywności, a także mojej obecności podczas całej tej pracy, koszty mogą się bardzo różnić.

Zawsze powtarzam moim klientom: pomyśl, jaka kwota będzie dla Ciebie dobra, tak abyś mógł ją bez problemu zainwestować we współpracę ze mną. Ważne, żeby była to kwota, na którą spokojnie możesz sobie pozwolić, aby zainwestować w mój czas, a ja powiem Ci, co mogę dla Ciebie zrobić.

Warto zaznaczyć, że działania marketingowe nie kończą się po osiągnięciu określonych celów czy wyników. Są one procesem, który trzeba podtrzymywać. Oczywiście nie oznacza to, że miesięczne koszty powinny pozostać na zawsze niezmienne – powinny zależeć od momentu, w którym się znajdujemy w danej chwili.

Pracuję z klientami, z którymi kontaktuję się raz na miesiąc – i to w zupełności wystarczy, by ustalić dalsze kroki działania, które zaprowadzą nas do celu. Współpracuję także z takimi firmami, z którymi jestem w ciągłym kontakcie – jeżdżę na spotkania bądź oni przyjeżdżają do mnie, rozmawiamy przez telefon czy  Skype, tak abym mógł towarzyszyć firmie na każdym kroku jej rozwoju.

„Dobre” i „złe” ceny zależą głównie od potrzeb klienta, ale także od rynku i konkurencji. Staram się uświadomić wszystkim moim klientom, że w ostatecznym rozrachunku cena to nie wszystko. Tak naprawdę przy wyborze wykonawcy jest to element, który powinien być ważony jako ostatni. Chodzi o jakość współpracy, o to, jaką wartość otrzymasz za swoje pieniądze i jak wpłynie to na Twój biznes.

Copywriting
Od 25 zł
Za 1000 znaków ze spacją
Research
Analiza i dobór fraz kluczowych
Korekta
Tekst pisany zgodnie z SEO
Marketing
1000 zł
Za miesiąc
SEO – Pozycjonowanie
SEM – Google Ads, reklamy Facebook
Marketing internetowy
Plan rozwoju
Konsultacje

Bezpłatna wycena marketingu internetowego i przy pozycjonowaniu stron www

„Witam, poszukuję agencji SEO, która stworzy plan pozycjonowania dla mojej strony internetowej. Posiadamy sklep internetowy z zabawkami i chcemy poprawić naszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Czy bylibyście w stanie nam pomóc?” – tak wygląda typowe zapytanie od klienta.

Pozycjonowanie Rzeszów nie jest problemem. Większym problemem jest fakt, że wiele firm próbuje pozycjonować swoje strony samodzielnie. Część z nich zatrudnia tanich wykonawców, inni – nie tak tanich (można by tu wymienić sporo znanych agencji). Niewiele z nich jednak wie, jak to zrobić, aby osiągnąć maksymalne efekty.

Content Marketing
Influencer marketing
E-mail marketing

Czego możesz ode mnie oczekiwać?

W Rzeszowie jest wiele firm, które świadczą podobne usługi. Większość z nich oferuje darmowe wyceny na marketing internetowy i pozycjonowanie stron. Każda z firm ma inne podejście, ale większość z nich korzysta z tych samych narzędzi i technik. Jaka jest więc różnica między nimi? Cena! I tu kolejna ważna rzecz: każda firma oferuje darmową wycenę. Dostarczają one PDF-y, które mają kilkadziesiąt stron długości, pokazujące wyłącznie koszty, jakie trzeba płacić co miesiąc. Wycena powinna być oparta na faktach, powinna mieć znamiona choćby pobieżnego audytu pokazującego, jaki jest zakres prac do wykonania, aby uzyskać założone efekty. U mnie masz pewność, że przekażę Ci szczegółowy plan działań, które z czasem przyniosą satysfakcjonujące rezultaty.

Wyślij zapytanie z formularza
Formularz kontaktowy
4.7/5 - (3 votes)