Współpraca z firmą Irsystem

Niezwykle ciekawa współpraca, która trwa od początku istnienia mojej działalności, to ta z irsystem.pl

Firma IRsystem sprzedaje promienniki podczerwieni. Są to grzejniki emitujące ciepła za pomocą fal IR. Ogrzewają one tylko to, co znajduje się w ich zasięgu, zaś nie ogrzewają powietrza. Jest to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań ogrzewania hal czy biur pod kątem punktowym lub stanowiskowym.

Ciekawość tej współpracy wynika z faktu, że jeśli spojrzysz na wykres z Senuto, możesz pomyśleć, że w zasadzie to nic tutaj się nie dzieje. Niewielki wzrost fraz w top10. Jednak przez rok doszło do tego, że fabryka nie nadąża produkować, tak znacząco wzrosła sprzedaż. Jak to możliwe? Wystarczy przyjrzeć się wykresowi top3. Od momentu współpracy z 20 fraz w top3, strona wzrosła do niemal 70 fraz. Jednak nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że główne, generyczne frazy z największym zasięgiem i volumenem sprzedażowym są teraz w top3!

Fraza promienniki podczerwieni jest najistotniejsza w całej branży, generuje największa sprzedaż. Można powiedzieć, że dotarcie do top3 zajęło mi półtora roku i pochłonęło jakieś 15 tysięcy złotych. Dla wielu może wydawać się to dużo. Jednak kiedy ta fraza dotarła do top3, w jednym miesiącu zysk wyrównał koszty pozycjonowania z całego tego okresu! Teraz każdego miesiąca firma będzie odnotowywać czysty zysk!

Współpraca z IRsystem zakłada owocną przyszłość i podbijanie nowych, zagranicznych rynków!

2.3/5 - (3 votes)

Leave a comment